دهمین دوره آزمون های ادواری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین

دهمین دوره آزمون های ادواری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان قزوین
دی ۱۳, ۱۳۹۹
1864 بازدید

به اطلاع اعضای حقیقی سازمان می رساند؛ دهمین دوره آزمون های ادواری بازآموزی به صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه تی وی رویش به نشانی http://tvrooyesh.com برگزار می گردد. از این رو متقاضیان می توانند با مراجه به سامانه مذکور از تاریخ سوم دی ماه نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون […]

به اطلاع اعضای حقیقی سازمان می رساند؛ دهمین دوره آزمون های ادواری بازآموزی به صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه تی وی رویش به نشانی http://tvrooyesh.com برگزار می گردد.
از این رو متقاضیان می توانند با مراجه به سامانه مذکور از تاریخ سوم دی ماه نسبت به ثبت نام و شرکت در این آزمون اقدام نمایند.
برخلاف سنوات گذشته، آزمون ادواری سال ۱۳۹۹ طبق مصوبه شورای آموزشی سازمان مرکزی، به صورت دائمی، آنلاین و مجازی در ۱۸ رشته تحصیلی برگزار می شود.
لذا متقاضیان می توانند در هر ساعت از شبانه روز در آزمون ادواری شرکت نمایند.
هر متقاضی در هر گرایش آزمون فقط یکبار در ماه فرصت ثبت نام و شرکت در آزمون را دارد و در صورت عدم قبولی یا تمایل به شرکت مجدد در آزمون در آن گرایش، می تواند در ماه بعدی اقدام نماید.
متقاضیان شرکت در آزمون ادواری سال ۱۳۹۹ می بایست به تعداد ۳۰ سوال در مدت زمان ۲۰ دقیقه پاسخ دهند و در پایان آزمون کارنامه صادر خواهد شد که در صورت قبولی (پاسخگویی صحیح به ۶۰ درصد سوالات)، به صورت اتوماتیک گواهینامه قبولی در آزمون مجهز به QR Code برای آنان صادر و قابل مشاهده و پرینت خواهد بود.
آزمون نمره منفی ندارد و در ۱۸ رشته تحصیلی گیاهپزشکی، خاک شناسی، ترویج و آموزش کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات، آبیاری، مرتعداری، علوم دامی، ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون، علوم و صنایع غذایی، علوم و مهندسی محیط زیست، علوم باغبانی، فضای سبز، علوم و مهندسی شیلات، اقتصاد کشاورزی، جنگلداری، مدیریت و آبادانی روستا، علوم کشاورزی و علوم و صنایع چوب و کاغذ برگزار می شود.
با توجه به تغییر شیوه برگزاری آزمون، به منظور پرهیز از ازدحام و ترافیک در سامانه در ساعات یا روزهای اولیه آزمون، تقاضا می شود از هر گونه تعجیل برای شرکت در آزمون خودداری نموده و با آمادگی کامل و مطالعه کافی در آزمون شرکت نمایید. منابع آزمون دروس تخصصی مقطع کارشناسی می باشد.

دریافت فایل راهنما

r