فراخوان ثبت نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری

فراخوان ثبت نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری
دی ۱۶, ۱۳۹۵
660 بازدید

فراخوان ثبت نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری   بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می رساند با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسؤولین فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی […]

فراخوان ثبت نام آزمون مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و قارچ خوراکی و دامپروری

 

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می رساند با عنایت به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسؤولین فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط ریاست

محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و در راستای اجرایی نمودن بند (ب) ماده (۹) دستورالعمل­های مذکور و نیل به اهداف تعیین شده و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزش و فناوریسازمان مرکزی در نظر دارد اولین آزمون سراسری مسؤولین فنیواحدهایگلخانهودامپروریرا به منظور گزینش افراد مورد نظر وعلاقمندبرگزار نماید.

بدین منظور،اعضای محترم علاقمند می بایستاز تاریخ ۲۵ دی ماه لغایت ۱۵ بهمن ماه سال جاری با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری،نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

گفتنی است اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام ننموده­اند، به شرط اخذ گواهی رتبه­ بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی رتبه­ بندی و پروانه اشتغال،قبولی در آزمون، کان لم یکن تلقی خواهد شد.

شایان ذکر است به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره های آموزشی شوند، پروانه مسؤول فنی جهت فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد.

اطلاعات در خصوص سرفصل های امتحانی و حوزه های آزمون در اطلاعیه­ های بعدی معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی، از طریق پایگاه اطلاع­رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.org متعاقبا اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است آزمون مسؤولین فنی از سال ۱۳۹۶ در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار خواهد شد که در سال جاری اولین آزمون روز پنج شنبه۱۹اسفندماه به صورت سراسری برگزار می گردد.