مهارت آموزی

مهارت آموزی
خرداد ۱۱, ۱۳۹۴
877 بازدید

مهارت آموزی یک فرصت یادگیری داوطلبانه کاملاً عملی و کسب تجربه می باشد که معاونت آموزشی سازمان از طریق ارتباط با واحدهای تولیدی و خدماتی بخش خصوص این امکان را برای اعضای خود فراهم می کند. البته در برخی از زمینه ها و به دلیل محدود بودن فعالیت بخش خصوصی، از امکانات آموزشی موسسات و […]

مهارت آموزی یک فرصت یادگیری داوطلبانه کاملاً عملی و کسب تجربه می باشد که معاونت آموزشی سازمان از طریق ارتباط با واحدهای تولیدی و خدماتی بخش خصوص این امکان را برای اعضای خود فراهم می کند.

البته در برخی از زمینه ها و به دلیل محدود بودن فعالیت بخش خصوصی، از امکانات آموزشی موسسات و واحدهای تحقیقاتی بخش دولتی نیز استفاده می­شود. انتظار ما از اعضای سازمان این است که برای افزایش مهارت های تجربی خود از این فرصت ها به نحو مطلوب استفاده نمایند چرا که اعتقاد داریم دستیابی به مهارت های حرفه ای نخستین گام و شاید یکی از مهمترین گام ها برای دستیابی به فرصت های شغلی مولد و کارا باشد. لازم به یادآوری است که بعد از گذراندن دوره مهارت آموزی به مهارت آموزان گواهی پایان دوره (دارای امتیاز در فرآیند تعیین صلاحیت حرفه ای) اعطاء می گردد.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران از مدیران، کارشناسان و مسئولن واحدهای مختلف که در پذیریش و تربیت اعضا به عنوان مهارت آموز همکاری می نمایند صمیمانه تقدیر و تشکر می نماید.

علاقمندان به شرکت در طرح مهارت آموزی می توانند روزهای زوج با همراه داشتن کارت عضویت دارای اعتبار به معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی مستقر در محل سازمان مراجعه نمایند.